Yeni Adresimiz


YENİ ADRESİME BEKLERİM www.medyacadisi.net

23 Şubat 2012 Perşembe

Doğuştan Fesatız!

Biliyorsunuz dünün ve bugünün gündemi, bizi bu sene Eurovision şarkı yarışmasında temsil edecek olan Can Bonomo ve şarkısı ''Love Me Back'' ti.Hazır bu konuda fikrini söylemeyen,çok beğenen ya da yerden yere vuran kalmamışken ben de bu konuda bir kaç bir şey söyliyeyim dedim.İçimde kalmasın.
Can Bonomo'yu Eurovision öncesi de adını sanını bilen ve seyrekte olsa dinleyenlerdenim.Ve aynı zamanda bizi bu sene temsil edeceğine sevinenlerden.
Bende herkes gibi şarkısını merakla bekliyordum ve dün büyük bir heyecanla dinledim.Sonra bugün bir kaç kez daha...
Ben söz-müziği Can Bonomo'ya düzenlemesi Can Saban'a ait olan bu şarkıyı sevdim arkadaş.Hatta dinledikçe daha bir keyifli,neşeli,eğlenceli geldi kulağıma.Dün ve bugün malum Twitter da TT oldu bu konu.Helal sana,yürü be,harika bir parça olmuş diyenlerin yanı sıra , ''dereceye girersek ben harbi zevksizim'' diyen dinime küfreden müslüman olsa tarzındaki Demet Akalın ya da parçanın sıkıcı geldiğini söyleyen Ebru Polat isimli şahsiyetlerde vardı.Tabiiki herkes fikrini söyleyecek,ama sonuna başarılar dilemeyi de unutmamak lazım derim.
Bence parça üzerinde oturulmuş,kafa patlatılmış,uğraşılmış bir parça.Geçen bazı senelerdeki gibi sadece yarışma ayağına yapılmış baştan savma parçalardan değil.Ayrıca hiç bir sahne şovu olmasa bile Can Bonomo'nun kendine özgü,içten,sevimli dansı bile şov niteliğinde olacaktır.
Hem bizi temsil edecek kişi kim olursa olsun,parça nasıl olursa olsun,fesatlığı,kibiri,küçümsemeleri,çok bilmişlikleri,çekememezlikleri bir kenara bırakıp bize milletçe desteklemek düşer.Hoş biz bu gibi durumlarda destekten çok köstek olmayı daha iyi becerebilen bir milletiz.Bayılıyorum şu halimize.
Son olarak,sayın ''Love Me Back'' i yerden yere vuran ve de kendini sanatçı sanan şahsiyetler;YİYOSA rezil olma,başarısızlığa uğrama riskini alıp,Türkiye'yi siz temsil edin bir daha ki seneye bir de sizi görelim.6 ayda bir aynı parçaları yapıp,arkaya iki cıstak ekleyip para kazanmaya benzemez sanırım bu işler.


Sevgili Can Bonomo; eline,sesine,emeğine sağlık.Bu güzel parçayla bizi temsil edeceğin bu yarışma da birinci de olsan,sonuncuda olsan desteğimiz ve kalbimiz seninle.(Belki  sevseniz de sevmesiniz de söylenmesi gereken sadece budur)

Kalın Sağlıcakla

Hiç yorum yok: